Zakończenie roku szkolnego 2011-2012

Zakończenie roku szkolnego 2011-2012

Kolejny rok dobiegł końca. Był to rok bardzo pracowity, ale jakże rezultatywny! Odbyła się premiera opery dla dzieci „Calineczka”, potem jeszcze odegrano kilka spektakli. Przygotowanie do przedstawienia zajęło mnóstwo czasu, wymagało wielkiej samodyscypliny i sprawiło dużo emocji. Ostatni koncert na zakończenie roku, który odbył się  26 czerwca w sali Małej Galerii, również zmobilizował naszych uczniów do pracy i skupienia, tym bardziej, że programy, wykonywane dla rodziców i licznych gości były coraz bardziej ambitne : J.Bacha, W.Mozarta, L.van Beethovena, F. Chopina, P.Czajkowskiego, utwory polskich kompozytorów, nie zabrakło kompozycji pani Ludmiły Bas. Solowe wykonania na fortepian i skrzypce urozmaiciły duety: duet skrzypcowy, który zaprezentowały Wiktoria Michalik i Wiktoria Tracz i duet fortepianowy - Daria Radzik i Julia Schneider.

Przed rozpoczęciem koncertu odbył się konkurs rysunku na temat „Wszystko gra”. Udział w konkursie wzięli uczniowie naszej szkoły, a jurorem była publiczność na sali. Najwięcej punktów zdobyła praca Wiktorii Michalik. Wiktoria dostała nagrodę i liczne oklaski. Gratulujemy!

Po zakończeniu koncertu było oficjalne wręczenie świadectw oraz dyplomów dla wszystkich młodych wykonawców i pyszny tort.

Żegnaj, roku szkolny 2011-2012 !    A przed nami …

 

„…Wakacje, znowu są wakacje,

na pewno mam racje,

wakacje znowu są!...:)”