Koncert- podsumowanie

Koncert- podsumowanie

28 czerwca o godz. 17.00 w „Małej Galerii” odbył się ostatni w tym szkolnym roku koncert, połączony rozdaniem świadectw i dyplomów dla wszystkich uczniów Autorskiej Szkoły Pianistycznej Ludmiły Bas.

Koncert ten miał nie zwykłe znaczenie, ponieważ podsumowywał cztery lata istnienia naszej Szkoły, cztery lata intensywnej wspólnej pracy wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców. Ten koncert był również pożegnalnym popisem naszych pierwszych absolwentów : Agnieszki Szkaradek, Joanny Węgrzynek i Marcina Baziaka.

Z dumą chcemy podkreślić , iż uczniowie , jak młodsi, tak i najstarsi nie zawiedli naszych oczekiwań i zaprezentowali dobry poziom interpretacji muzycznych. Wykonania były artystyczne, przemyślane , z dobrym dźwiękiem i dobrym poziomem technicznym ( który został tylko środkiem, a nie celem).

Podczas koncertu gościnnie wystąpiła studentka Akademii Wrocławskiej ( prof. Olgi Rusiny) Michalina Gąsior.

Po zakończenie koncertu wszystko uwiecznione zostało tradycyjnie przepysznym „muzycznym tortem”, który zaakcentował nadejście upragnionych wakacji.

Dziękujemy wszystkim za ten pracowity, ale jakże efektowny rok szkolny 2012/2013.

Wesołych W A K A C J I !

P.S. absolwent naszej szkoły Marcin Baziak pomyślnie zdał wstępne egzaminy i został zaliczony do uczniów PSM II st. Im. F. Chopina w Nowym Sączu. Gratulujemy!